Kvalitní lakování reklamních panelů

20.04.2016
Image 0

Provádíme kvalitní lakování reklamních panelů určených do venkovního prostředí.

Reklamní panely, umístěné ve venkovním prostředí, jsou v našem klimatickém pásmu bezprostředně namáhány extrémními teplotními výkyvy. V zimě mohou teploty klesnout hluboko pod bod mrazu a naopak v létě, se při venkovní teplotě 30-35°C, rozpálí plech i na více než 60°C.

V případě, že se rozhodnete pro lakování plechů umístěných v exteriéru, doporučujeme použít technologii předúpravy otryskáním, která povrch předmětu dokonale zbaví všech nečistot a navíc zdrsněním povrchu docílí nejlepší možné přilnavosti nanášené práškové barvy. Následné vypálení v peci již jen dokončí a doslova stvrdí předchozí kvalitní úpravu povrchu. Takto nalakovaný výrobek dosahuje zdaleka nejdelší životnosti povrchové úpravy ze všech v současnosti nabízených technologií.

Lakovna InColour navíc disponuje jednou z největších nanášecích komor a vypalovacích pecí, dostupných v našem kraji. Lakované dílce mohou dosahovat rozměrů až 8400 x 2750 x 2350 mm (d x š x v).

Přijeďte se přesvědčit sami o kvalitě naší práce. Naši pracovníci vám vyjdou vstříc s objasněním jakýchkoliv dotazů osobně i telefonicky.

Image 1 Image 2
Související odkazy
Proč spolupracovat s námi?
NEJspolehlivější technologie předúpravy
NEJvětší nanášecí kabina
NEJdelší vypalovací pec
Kontaktní informace
734 351 450 (pondělí až pátek 8-17)