Prášková lakovna InColour na veletrhu For Arch

12.09.2014
Image 0

Od 16. do 20. září proběhne na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech 25. ročník významného stavebního veletrhu v České republice, na němž s naší práškovou lakovnou nesmíme chybět.

Jubilejní 25. ročník veletrhu se zaměří na aktuální téma revitalizací a rekonstrukcí, ke kterému má firma INTEGRA METAL SYSTEMS s.r.o. nejen se svými výrobky Aluminco, ale také se svou práškovou lakovnou InColour, co říct.

Na veletrhu vás seznámíme s výsledky naší více než patnácti leté zkušenosti v oblasti práškového lakování kovových konstrukcí, a také s možnostmi využití lakovny InColour. Specializujeme se na hliníkové a ocelové konstrukce, ale také na profily, plechy a drobné součástky. Lakujeme hliníkové a pozinkované ocelové konstrukce pro bytové domy a novostavby, fasádní systémy, produkty v oblasti revitalizace panelových domů, jako jsou balkonová zábradlí, stříšky, mříže, mezistěny, parapety, okapnice, držáky antén, zábrany pro květináče, sušáky a další doplňky, hliníkové a ocelové konstrukce rodinných domů, jako jsou posuvné brány a zábradlí, stínící techniku jako jsou žaluzie, pergoly, markýzy a přístřešky, hliníkové konstrukce pro kancelářský nábytek, ale také hliníková kola.

Naše prášková lakovna je na trhu unikátní tím, že má největší nanášecí kabinu, nejdelší vypalovací pec a zároveň nabízí spolehlivější technologie předúpravy. InColour je jediná lakovna v Praze, která disponuje tryskací technologií tak velkých rozměrů. Jedná se o jednu z největších technologií v České republice vůbec, díky níž jsme schopni lakovat dílce velké až 8400 x 2750 x 2350 mm. Kapacita lakování nám navíc dovoluje pružně reagovat na požadavky zákazníků.

Ať už působíte vy nebo vaše firma přímo ve stavebním, nebo v jakémkoliv jiném průmyslovém odvětví včetně strojírenského, automobilového, potravinářského či elektrotechnického, ukážeme vám, že s naším individuálním přístupem a precizně odvedenou prací budete spokojeni. Těšíme se na setkání s vámi na veletrhu FOR ARCH a věříme, že vás možnosti naší práškové lakovny InColour osloví.

Související odkazy
Související aktuality
Proč spolupracovat s námi?
NEJspolehlivější technologie předúpravy
NEJvětší nanášecí kabina
NEJdelší vypalovací pec
Kontaktní informace
734 351 450 (pondělí až pátek 8-17)