Proč zvolit naši práškovou lakovnu InColour?

06.08.2014
Image 0

Naše prášková lakovna je na trhu unikátní tím, že má největší nanášecí kabinu, nejdelší vypalovací pec a zároveň nabízí spolehlivější technologie předúpravy. To vše je výsledkem více než patnácti leté zkušenosti v oblasti práškového lakování kovových konstrukcí.


Specializujeme se na hliníkové a ocelové konstrukce, ale také na profily, plechy a drobné součástky.

Lakujeme hliníkové a pozinkované ocelové konstrukce pro bytové domy a novostavby, fasádní systémy, produkty v oblasti revitalizace panelových domů, jako jsou balkonová zábradlí, stříšky, mříže, mezistěny, parapety, okapnice, držáky antén, zábrany pro květináče, sušáky a další doplňky, hliníkové a ocelové konstrukce rodinných domů, jako jsou posuvné brány a zábradlí, stínící techniku jako jsou žaluzie, pergoly, markýzy a přístřešky, hliníkové konstrukce pro kancelářský nábytek, ale také hliníková kola.

Ať už se rozhodnete využít služeb naší práškové lakovny InColour pro jakýkoliv z výše uvedených produktů, vždy vám díky nejspolehlivějšímu způsobu předúpravy, kterým je tryskání, zaručíme špičkovou kvalitu povrchové úpravy z hlediska dlouhé životnosti a protikorozních vlastností.

InColour je jediná lakovna v Praze, která disponuje tryskací technologií tak velkých rozměrů. Jedná se o jednu z největších technologií v České republice vůbec, díky níž jsme schopni lakovat dílce velké až 8400 x 2750 x 2350 mm. Kapacita lakování nám navíc dovoluje pružně reagovat na požadavky zákazníků.

Díky bohatým možnostem práškové lakovny InColour patří mezi naše zákazníky firmy z nejrůznějších odvětví, včetně stavebního, strojírenského a automobilového průmyslu, ale také z potravinářských, elektrotechnických a dalších průmyslových odvětví. Naše práce začíná profesionálním přístupem a končí spokojeným zákazníkem, kterému vždy garantujeme individuální přístup a precizně odvedenou práci.

Související odkazy
Související aktuality
Proč spolupracovat s námi?
NEJspolehlivější technologie předúpravy
NEJvětší nanášecí kabina
NEJdelší vypalovací pec
Kontaktní informace
734 351 450 (pondělí až pátek 8-17)