Naše služby - práškové lakování

Image 0

Naší výhodou je skutečnost, že jsme si v minulosti vyzkoušeli být zákazníkem více práškových lakoven. Díky tomu dokážeme lépe pochopit individuální potřeby zákazníka, mezi než nepatří vždy jen příznivá cena, ale především kvalitní komunikace, pružnost lakovnydodacích lhůtách, nadstandardní servis a přístup k zákazníkovi.

Každý zákazník má odlišné zboží pro lakování, které se používá v různých odvětvích. Z toho vyplývají i odlišné požadavky na práškové lakování, které je nutné s každým jednotlivým zákazníkem individuálně prokonzultovat. Jedná se zejména o použití lakovaného zboží v interiéru či exteriéru, hmotnosti jednotlivých lakovaných dílců, možnosti vrtání jednotlivých částí pro uchycení na závěsná zařízení atd.

Za kvalitou naší práškové lakovny si pevně stojíme. Abychom mohli tuto skutečnost svým zákazníkům deklarovat, zajišťujeme ve spolupráci s laboratořemi SVÚOM s.r.o. a s akreditovanou Zkušebnou SVÚOM č.1096 stanovení odolnosti práškových nátěrových hmot proti korozi.

Dále pravidelně provádíme namátková kontrolní měření vytipovaných lakovaných dílců měřícím zařízením, čímž zajišťujeme dostatečnou kontrolu nad požadovanou tloušťkou vrstvy práškové barvy lakovaných povrchů.

Naše práce začíná profesionálním přístupem a končí spokojeným zákazníkem.

Práškové lakování
Související odkazy
Proč spolupracovat s námi?
NEJspolehlivější technologie předúpravy
NEJvětší nanášecí kabina
NEJdelší vypalovací pec
Kontaktní informace
734 351 450 (pondělí až pátek 8-17)