O společnosti InColour

 O nás - titulní

V oblasti práškového lakování kovových konstrukcí máme již více jak 15 let zkušeností. Specializujeme se jak na hliníkové a ocelové konstrukce, tak na profily, plechy a drobné součástky. Technologie naší lakovny je přizpůsobena těm nejrozměrnějším výrobkům a její kapacita lakování nám dovoluje pružně reagovat na požadavky zákazníků. Disponujeme jednou z největších technologií v České republice z hlediska rozměrů lakovaných dílců - 8000 x 2400 x 2350 mm
(d x š x v).

Pro vysokou kvalitu a dlouhou životnost povrchové úpravy je nejdůležitější tzv. předúprava lakovaného materiálu. Proto jsme zvolili nejspolehlivější technologický způsob předúpravy, kterým je tryskání. Díky této technologii a tryskacímu zařízení můžeme zákazníkům nabídnout špičkovou kvalitu povrchové úpravy z hlediska životnosti a protikorozních vlastností.

InColour je jediná lakovna v Praze, která disponuje tryskací technologií tak velkých rozměrů.

Mezi naše nejdůležitější zákazníky patří firmy ze stavebního, strojírenského a automobilového průmyslu, ale také z potravinářských, elektrotechnických a dalších průmyslových odvětví.

V oblasti kvality a odolnosti nanášené práškové barvy spolupracujeme s laboratořemi a akreditovanou zkušebnou SVUOM, zabývající se ochranou kovů proti korozi a povrchových úprav.

Naše práce začíná profesionálním přístupem a končí spokojeným zákazníkem.

Práškové lakování
Související odkazy
Proč spolupracovat s námi?
NEJspolehlivější technologie předúpravy
NEJvětší nanášecí kabina
NEJdelší vypalovací pec
Kontaktní informace
734 351 450 (pondělí až pátek 8-17)