Chemická předúprava nebo tryskání?

22.09.2014
Image 0

V naší lakovně InColour soustředíme technologický proces práškového lakování především na kvalitu finálního produktu. Z celého procesu je nejdůležitější zvolení vhodné předúpravy, která zajistí perfektní přilnavost barvy k lakovanému povrchu.

Právě proto používáme tu nejspolehlivější technologii předúpravy, tedy tryskání.

Naše tryskací zařízení lakovaný povrch dokonale zdrsní a odstraní škodlivé vrstvy. Zvolením vhodného abraziva docílíme vlastností, které zvyšují korozní a také mechanickou odolnost. Tímto postupem dokážeme zajistit tu nejkvalitnější vrstvu práškové barvy nejrůznějších barevných odstínů a tudíž i maximální životnost finálního produktu.

InColour je jediná lakovna v Praze a jedna z mála lakoven v České republice, která dokáže díky svým rozměrům lakovat dílce velké až 8400 x 2750 x 2350 mm. To nám umožňuje lakovat hliníkové a pozinkované ocelové konstrukce pro bytové domy a novostavby, fasádní systémy, produkty v oblasti revitalizace panelových domů, jako jsou balkonová zábradlí, stříšky, mříže, mezistěny, parapety, okapnice, držáky antén, zábrany pro květináče, sušáky a další doplňky, hliníkové a ocelové konstrukce rodinných domů, jako jsou posuvné brány a zábradlí, stínící techniku jako jsou žaluzie, pergoly, markýzy a přístřešky, hliníkové konstrukce pro kancelářský nábytek, nebo hliníková kola.

U jakéhokoliv z výše uvedených produktů vám právě díky nejspolehlivějšímu způsobu předúpravy zaručíme špičkovou kvalitu povrchové úpravy z hlediska dlouhé životnosti a protikorozních vlastností. Pro některé produkty je tryskání vzhledem k jejich velikosti dokonce jediným možným způsobem předúpravy. V naší lakovně si poradíme i s takovými produkty a navíc vám zaručíme tu nejvyšší kvalitu povrchové úpravy. Pokud stále ještě váháte, rádi vám výhody tryskání oproti chemické předúpravě vysvětlíme osobně přímo u nás nebo po telefonu.

Související odkazy
Proč spolupracovat s námi?
NEJspolehlivější technologie předúpravy
NEJvětší nanášecí kabina
NEJdelší vypalovací pec
Kontaktní informace
734 351 450 (pondělí až pátek 8-17)